Redakční systémy

Systémy pro správu obsahu

  • Každé moderní webové stránky potřebují vlastní redakční systém, neboli "systém pro správu obsahu" (CMS - Content Management System).
  • Pro Váš web připravíme, nastavíme a naplníme moderní a bezpečný modulární redakční systém, díky němuž budete moci jednoduše spravovat a editovat kompletní obsah vaší webové prezentace.
  • Veškerá editace článků se provádí prostřednictvím WYSIWYG editoru, což zjednodušeně znamená, že nepotřebujete žádnou znalost programovacích kódů, ale jednoduše editujete to, co právě vidíte (podobně jako např. v textovém editoru).
  • Do systému je možné doplňovat nové moduly dle požadavků zákazníka (např. ankety, diskuse, fotogalerie kalendář akcí, databáze dokumentů, mapy, formuláře, apod.) .

Zaujala Vás nabídka našich služeb?

O nás

Tvorbou webových stránek se zabýváme již od roku 1999. Od té doby jsme vytvořili desítky internetových prezentací a portálů. Zpracovali jsme stránky pro Nemocnice Pardubického kraje, Muzeum Ústí nad Orlicí, hejtmana Romana Línka, Koalici pro Pardubický kraj, Nemocnici Frýdlant, Město Lanškroun a mnohé další.
Máme bohaté zkušenosti s tvorbou webových prezentací pro státní správu a několikrát jsme zvítězili v prestižní soutěži Zlatý erb pro Pardubický kraj.

Přehled aktuálních projektů najdete v referencích.