Tvorba webových stránek

Vytváříme profesionální responzivní webové stránky přizpůsobené pro mobilní zařízení. Optimalizujeme weby pro zvýšení pozice ve vyhledávačích (SEO). Registrujeme internetové domény a disponujeme rychlým a spolehlivým webhostingem.

Webové stránky

Vytvoříme pro Vás nebo pro Vaši firmu profesionální webovou prezentaci. Unikátní responzivní design, intuitivní redakční systém, S.E.O. optimalizace, webhosting a další služby jsou u nás samozřejmostí.

Redakční systémy

Nainstalujeme, nastavíme a naplníme moderní a bezpečný modulární redakční systém (systém pro správu obsahu), díky němuž budete moci jednoduše spravovat a editovat kompletní obsah webových stránek.

Webhosting

Poskytneme prostor na vlastním webhostingovém serveru, umístěném ve špičkovém datacentru společnosti THINline interactive pro spolehlivý a bezpečný provoz vaší webové prezentace s garantovanou dostupností 99,98%.

Internetový marketing

SEO - optimalizujeme Váš web pro vyhledávače, založíme stránku na Facebooku a zajistíme PPC reklamu na nejznámějších systémech Google Adwords nebo Sklik.

Naše reference

0
webových prezentací
0
aktivně spravovaných webů
0
let zkušeností

Technologie

Webové stránky našich zákazníků provozujeme na moderním a bezpečném redakčním systému Joomla!. Joomla! je neustále vyvíjený a aktualizovaný modulární systém s možností implementace dalších více jak 10 000 doplňků.

Při stavbě webů používáme nejnovější technologie na bázi HTML 5, CSS 3 a JavaScript s využitím frameworku Mootools, JavaScriptové knihovny JQuery a dalších technologií.

compatible.png

Zaujala Vás nabídka našich služeb?

O nás

Tvorbou webových stránek se zabýváme již od roku 1999. Od té doby jsme vytvořili desítky internetových prezentací a portálů. Zpracovali jsme stránky pro Nemocnice Pardubického kraje, Muzeum Ústí nad Orlicí, hejtmana Romana Línka, Koalici pro Pardubický kraj, Nemocnici Frýdlant, Město Lanškroun a mnohé další.
Máme bohaté zkušenosti s tvorbou webových prezentací pro státní správu a několikrát jsme zvítězili v prestižní soutěži Zlatý erb pro Pardubický kraj.

Přehled aktuálních projektů najdete v referencích.